Gabby – Jazyková škola Žilina

Novinky

Slovenský jazyk STARTERS OPEN

Slovenský kurz pre začiatočníkov.

“Vitajte v našej jazykovej škole na krásnom Slovensku! Ak túžite spoznať jedinečný slovenský jazyk a kultúru, sme tu pre vás. Naše kurzy vám pomôžu preniknúť do tajov slovenčiny a cítiť sa pohodlne v našej krajine.”

 

“Slovenčina je krásny a zaujímavý jazyk so svojimi vlastnými tradíciami a výrazmi. Naše kurzy vám umožnia sa vyjadrovať v slovenčine, spoznať miestnu kultúru a komunikovať s miestnymi obyvateľmi.”

 

“Naučte sa jazyk, ktorý vám otvorí dvere k novým priateľstvám a možnostiam. Slovensko je skvelou destináciou pre štúdium a prácu, a znalosť slovenčiny vám môže pomôcť lepšie sa integrovať a spoznať krajinu.”

 

“V našej jazykovej škole vám ponúkame profesionálny prístup, skúsených lektorov a vzrušujúce učebné metódy. Zároveň si však zachovávame príjemnú a neformálnu atmosféru, aby ste sa cítili ako doma.”

 

“Zistite, prečo Slovensko je také špeciálne a prečo stojí za to spoznať jeho jazyk. V našich kurzoch budete mať príležitosť rozvíjať svoje jazykové schopnosti a objavovať bohatú históriu a kultúru krajiny.”

Kedy kurz začína?

2.10.2024, od 16:55 - 18:25 hod.

Koľko kurz stojí?

159 EUR (študijný materiál, občerstvenie a certifikát)

Ako dlho bude kurz trvať?

3 mesiace

Úroveň jazyka

Starter

Učebňa

Učebňa č.4


Jazyková škola Gabby vám ponúka 8 úrovní jazykových kurzov podľa všeobecného medzinárodného jazykového rámca, ktorého obsah tvorí približne 100 tematických komunikačných okruhov z bežného života, gramatické úrovne, komunikačné cvičenia a modelové situácie.

Náš tým profesionálnych jazykových lektorov, či už slovenských alebo zahraničných, vás bude s nadšením a odhodlaním vyučovať cudzí jazyk a taktiež zahrnie do výučby kultúrnych črty jednotlivých jazykov: živo a dynamicky.