Archív

Mgr. Sylvia Paleničková

V roku 1999 úspešne ukončila Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave – kombinácia anglického a francúzskeho jazyka. Angličtine sa venuje už od detstva. V jazykovej škole vedie špecializované kurzy (Business English, Bank English, Accounting, výučba slovenského jazyka pre cudzincov a iné). Svoje komunikačné a motivačné schopnosti si zdokonalila absolvovaním viacerých seminárov a školení.

Mgr. Janka Pučeková

Žila v Austrálii v Sydney od roku 1983 do roku 2006, kde získala rôzne certifikáty ako ILLC – Intensive language learning centre, HSC – maturita, TAFE, Advanced certificate in accounting, TESOL a iné. V roku 2007 sa prisťahovala späť na Slovensko a pôsobí ako lektor anglického jazyka. Jej práca ju veľmi baví a ako sama hovorí, inú prácu si ani nevie predstaviť 🙂 V súkromí je mamou dvoch detí.

Mgr. Zuzana Lagová

Pracuje ako lektor už viac ako 25 rokov. Absolvovala študijný pobyt vo Veľkej Británii a získala Cambridge certifikáty FCE a CAE. Ako Cambridge English Teacher si priebežne dopĺňa ďalšie certifikáty na on-line kurzoch. V súčasnosti študuje aj hovorovú francúzštinu na on-line kurzoch Larousse a Duolingo s francúzskymi lektormi.

Lic. Cynthia Roa Garcia

Cynthia študovala na právnickej fakulte v Mexiku a je držiteľkou všetkých Cambridge certifikátov, vrátane TOEFL certifikátu. V roku 2013 úspešne ukončila Oxford Primary Teacher Training Seminar. Ako lektor sa výučbe jazykov venuje viac ako 10 rokov. Rada číta, varí a cestuje 🙂

Mgr. Katarína Šedíková

Vyštudovala anglický jazyk a literatúru a psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Dva roky žila a pracovala v Anglicku a Írsku. Ako lektorka angličtiny pre firmy a jednotlivcov pracuje už deviaty rok. Päť rokov bola zamestnaná ako učiteľka angličtiny na strednej škole. Vyučuje všeobecnú angličtinu, obchodnú angličtinu a konverzáciu. Vedie individuálne aj skupinové kurzy. Používa spracované kvalitné a zaujímavé podklady pre obohatenie výučby. Okrem učenia prekladá beletristickú literatúru.

Mgr. Damián Michalco

Vyštudoval anglický jazyk a výchovu k občianstvu. Okrem anglického jazyka sa venuje spoločenským vedám a filozofii, preto je zároveň študentom Masarykovej univerzity učiteľstva základov spoločenských vied na Filozofickej fakulte. Je držiteľom certifikátu holistického vzdelávania Montessori pedagogiky a nedávno sa zúčastnil jazykového pobytu na TLI English Language Training v Edinburghu. Svoju záľubu v hudbu pretavuje do pohybovo-hudobných aktivít na spestrenie detských kurzov. Okrem detských kurzov, taktiež vyučuje individuálne a večerné kurzy.

Ladislava Indrová

Laďka sa venuje angličtine od detstva. Navštevovala gymnázium a úspešne ukončila Cambridge skúšku FCE. Venuje sa najmä individuálnym študentom,deťom,ale aj firmám. Taktiež absolvovala Montessori školenie ktoré aktívne využíva pri práci s deťmi v jazykovej škole.Vo voľnom čase rada cestuje,spoznáva nové miesta,rada maľuje a učí sa taliansky jazyk na duoligo. Je veľmi milá, priatelská a študenti sú s jej výučbou veľmi spokojni.

Bc. Patrícia Rafajdusová

Študuje na Žilinskej univerzite odbor učiteľstvo Anglického jazyka a literatúry a výchovy k občianstvu. Popri tom je trénerkou lezenia na umelých stenách, rada športuje a okrem detí ma rada aj prírodu a zvieratká. Momentálne si dokončuje druhý vysokoškolský stupeň Mgr. v Žiline. Počas svojho štúdia, pôsobila ako asistentka učiteľa na základnej škole v Prahe. Absolvovala štátne skúšky z Anglického jazyka C1. Deti má veľmi rada, pristupuje k nim s obrovskou trpezlivosťou a láskou a ako hovorí: „Pre prácu s deťmi sa musíš narodiť a musí ťa to baviť. Inak to nemá zmysel“

Bc. Katka Danková

Študuje na Žilinskej univerzite odbor učiteľstvo Anglického jazyka a literatúry a výchovy k občianstvu. Popri tom rada šije a vyšíva pre seba a svojich blízkych, má rada prírodu a zvieratká. Momentálne si dokončuje druhý vysokoškolský stupeň Mgr. v Žiline. Počas svojho štúdia, pôsobila ako asistentka učiteľa na rôznych základných školách. Absolvovala štátne skúšky z Anglického jazyka C1. Deti má veľmi rada, a práve preto ich vyučuje nielen individuálne, ale aj v skupinách. Má veľmi pozitívny vzťah práve k Británii, ľuďom, kultúre, spôsobu života a jazyku. Učí detské a individuálne kurzy.

Mgr. Magdaléna Kováčiková

Lektorka anglického jazyka Vyštudovala na Žilinskej univerzite v Žiline, odbor – Učiteľstvo akademických predmetov – Anglický jazyk a Výchova k občianstvu. Popri výučbe anglického jazyka aktívne hrala volejbal. Vo voľnom čase sa venuje prekladaniu textov a veľmi rada cestuje. Okrem detských kurzov, taktiež vyučuje individuálne hodiny pre rôzne vekove kategórie

Mary Jane Villame

Lektorka anglického jazyka. Mary Jane pochádza z Filipín, konkrétne z ostrova Bohol. Ukončila pedagogické vzelanie študijný program učiteľstvo anglického jazyka a literatúrav roku 2015 a odvtedy sa venovala výučbe detí a individuálnych študentov. Na Slovensku žije tu so svojím manželom. Sme veľmi radi že je Mary Jane v našom kolektíve:-)

Thomas Werkman

Thomas pochádza z Holandska kde sa narodil a študoval,ale má aj slovenské korene,čiže rozpráva troma jazykmi – anglický, holandský a slovenský. Momentálne študuje diaľkovo anglický jazyk a popritom učí v jazykovej škole Gabby.
Je držiteľom Cambridge certifikátu a taktiež ovláda Montessori metódu. Vie úžasne pracovať s deťmi a výborne si vedie na idviduálnych,ale aj večerných kurzoch. Veľmi oceňujeme pekný prízvuk v angličtine.