Gabby – Jazyková škola Žilina

Novinky

Našou veľkou novinkou je dochádzanie za študentami, či už je to do firmy, školy alebo škôlky.

Stačí zavolať na tel. číslo 0903 540 077 alebo poslať email na info@horizonwebedges.com. Všetko Vám vysvetlíme a ušijeme Vám angličtinu priamo na mieru, s vypracovaním študijného sylabusu zdarma.

Našou ďalšou novinkou je hybridné vzdelávanie.

Hybridné vzdelávanie – budúcnosť, ktorá je tu

Hybridné vzdelávanie je model vyučovania, v ktorom niektoré deti navštevujú vyučovanie osobne v triedach, zatiaľ čo iné sa učia z domu. Učitelia učia diaľkovo a osobne v rovnakom čase využitím digitálnych technológií. Naša škola funguje cez platformy teams a zoom, čo znamená, že rodičia nemusia inštalovať aplikácie, na pripojenie im stačí len internet.

Ak si kladiete otázku → Je hybridné učenie to pravé pre moje dieťa? Tak nižšie uvádzame body, pre ktoré deti sa učenie hodí. 

Žiaci môžu uspieť v hybridnom vzdelávacom systéme, ak sú motivovaní a schopní prevziať zodpovednosť za svoj pokrok.

Model je vhodný pre žiakov, ktorí potrebujú trochu viac času na učenie a nedokázali získať potrebnú pomoc v tradičnej učebni.

Žiaci, ktorí sa hanbili klásť otázky v tradičnej triede cítia väčšiu slobodu v interakcii s učiteľom.

Tento model učí žiakov ako majú byť zodpovední a ako si majú naplánovať čas. Posledný dôvod prečo učiť hybridne je príležitosť k osobnému rozvoju, a to platí ako pre žiakov, tak aj pre učiteľov a v neposlednom rade bezpochyby pre vedenie školy.

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii na  gabby@horizonwebedges.com alebo 0911 665 448.